Latvijas Sporta federāciju padome kopā ar draugu – Balticovo – piedāvā konkursu #BeActive Izaicinājums Fitnesa klubiem"!

Arī Balticovo ir par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu! Iesildoties Eiropas Sporta nedēļai, no 11. līdz 24. septembrim aicinām Jūs parādīt, cik izturīga ir Jūsu komanda, un nofilmēt, kā kolektīvs (vismaz 6 cilvēki!), izpilda vingrinājumu, nostājoties balstā ar muguru pret sienu, kājām – saliektām ceļu locītavās, un vienlaikus no rokas rokā padodot ap 5 kg smagu priekšmetu (hanteli, pildbumbu u.tml.), ar mērķi noturēties pēc iespējas ilgāk!

Nofilmējiet uzdevuma izpildi no sākuma līdz beigām, fiksējot izpildes laiku, dalieties ar video savos sociālajos kontos, pievienojot mirkļbirku #BeActiveBalticovo, un izaiciniet citus sporta vai fitnesa klubus.

3 labākie iegūs veselīgas un gardas balvas no Balticovo:

1. vieta

Apsveicām mūsu sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padome rīkotā fitnesa klubu konkursa uzvarētājus! Konkursā 1. vietu ieguvis "vienkāršās fizkultūras klubs" #VFKStaldzene, kura dalībnieki vingrojumu izpildīja ilgstošu fantastisku 5 mīnušu garumā!

2. vieta

Apsveicām mūsu sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padome rīkotā fitnesa klubu konkursa uzvarētājus! Šeit - otrās vietas ieguvējas - Infinity Fitness Health & SPA Club aktīvās dāmas fitnesa treneres Anita Puzule vadībā!

 

3. vieta

Apsveicām mūsu sadarbībā ar Latvijas Sporta federāciju padome rīkotā fitnesa klubu konkursa uzvarētājus! Šeit trešās vietas ieguvēji - foršie un aktīvie Sporta Klubs PANATTA trenerīši balvas saņem visnotaļ atraktīvā veidā! Lai labi "sportojas" arī turpmāk!

Balticovo un Latvijas Sporta federāciju padome aicina - piedalies Eiropas Sporta nedēļā, esi aktīvs un izvēlies veselīgu uzturu!

Aicinām šajā septembrī veidot pozitīvus ieradumus - ēst veselīgāk un kustēties vairāk! Balticovo palīgā nāks un iedvesmu Jums sniegs mūsu vēstneši - paši aktīvākie, kuriem sports un uztura plānošana ir ikdiena, un kuru pozitīvais piemērs ļauj šķietami nesasniedzamiem mērķiem šķist nedaudz tuvākiem!

Profesionāli sportisti un fitnesa klubu treneri dalīsies ar idejām un ieteikumiem par uzturu, sportošanu, vingrojumiem un ar piemēru palīdzēs ikviena ikdienu padarīt aktīvāku!

Tāpat sportisti izmēģinās un dalīsies iespaidos arī par Balticovo produktu - Olu Baltumu pudelē, kurš lieliski piemērots ne tikai konditorejas izstrādājumu pagatavošanai, bet sportisku un aktīvu cilvēku ikdienas uzturam, palīdzot veidot to pēc iespējas pilnvērtīgu un sabalansētu!

Seko līdzi, lasi, skaties, uzzini - un ļaujies sportiskai iedvesmai!

Vēstneši

Aicinām šajā septembrī veidot labus ieradumus - ēst veselīgāk, kustēties vairāk! Mums palīgā nāk un iedvesmu sniedz arī vēstneši - paši aktīvākie, kuriem sports un uztura plānošana ir ikdiena, un kuru pozitīvais piemērs ļauj šķietami nesasniedzamiem mērķiem šķist nedaudz tuvākiem! Šeit profesionāli sportisti un fitnesa klubu treneri dalīsies ar idejām un ieteikumiem par uzturu, sportu un ar piemēru palīdzēs ikdienu padarīt aktīvāku!

 

KRISTĪNE
BELVERTE

BIEZPIENA UN OLU BALTUMA DESERTS AR KOKOSRIEKSTU PIENU

Vakardienas vakariņās atkal liku lietā Balticovo olu baltumus 🙂 Tapa biezpiena un olu baltuma deserts ar kokosriekstu pienu (var likt ...
LASĪT

KRISTĪNE
BELVERTE

OLU UN DĀRZEŅU SALĀTU RECEPTE

Man prasa, ko es ar tik daudz Balticovo olbaltumiem iesākšu :)) Aizies, kā smērērs :D. Es tos lietoju gandrīz katru ...
LASĪT

TOMS ZAĶEVICS
RESET FITNESS JELGAVA

VESELĪGIE OLBALTUMVIELU NAŠĶĪŠI

Veselīgie Olbaltumvielu našķīši, kas nekaitēs 🙂 šajā aktīvi sportiskajā un veselīgajā septembra mēnesī, sadarbībā ar Balticovo un Latvijas sporta federācijas padomi - ...
LASĪT

SANTA
MATULE

PAGATAVOJU ENERĢIJAS LĀDIŅU VISAI DIENAI.

/Be ACTIVE/ Tā kā septembris ir veselīga dzīvesveida mēnesis, tad sadarbībā ar Balticovo un Latvijas Sporta federāciju padomi, pagatavoju enerģijas ...
LASĪT

PAULA
FREIMANE

TO START EATING HEALTHIER AND MORE PROTEIN

My meal prep of today! Together with @balticovo hope to give you motivation, to start eating healthier and more protein! ...
LASĪT

ANITA
PUŽULE

VISI MANI IEMĪĻOTĀKIE PRODUKTI VIENUVIET…

Jautājums, ko dzirdu visbiežāk, pilnīgi noteikti ir: Ko tu ēd? Te nu ir.. visi mani iemīļotākie produkti ???vienuviet un viena ...
LASĪT

Loading...

Aktīvs dzīvesveids, veselīgs uzturs, laba pašsajūta un veselība, kā arī izskats - tās ir nesaraujami saistītas mūsu dzīves šķautnes, kurām ikdienas steigā reizēm pievēršam nepelnīti maz uzmanības... Jā, reizēm šķiet, ka tas prasa par daudz laika un ka ir svarīgākas lietas, kurām pievērsties, taču veselīgus ieradumus veidot ir vērts! Ar laiku tie kļūst pavisam dabiski un pašsaprotami, un ievērojami uzlabo dzīves kvalitāti!

Ar septembri, sporta mēnesi, Balticovo uzsāk sadarbību ar brunch.lv - piedāvāsim vērtīgus materiālus par veselību, aktīvu dzīvesveidu un uzturu, kuru izstrādē piedalīsies gan nozaru eksperti, gan sporta profesionāļi!

ANITA
PAŽULE

PIESTRĀDĀJAM PIE SEVIS: 3 PROGRAMMAS NO FITNESA TRENERES.

Un atkal kopā ar “Balticovo” septembrī – sporta mēnesī – mēs runājam par veselīgu dzīvesveidu. Esam jau dalījušies ar personīgo pieredzi un sporta ārstes ieteikumiem ...
LASĪT

LĪGA
CĪRULE

ĀRSTA PADOMI: SPORTS UN ĒDIENS LAI NĀK PAR LABU!

Būt sportistam – tas nav viegls uzdevums. Treniņi un fiziskā slodze ir tikai viena medaļas puse – ne mazāk svarīgs ir dzīvesveids un uzturs. Sadarbībā ...
LASĪT

AĻONA
CVETKOVA

PERSONĪGĀ PIEREDZE:TIEVĒJAM PRĀTĪGI

Cik daudz tādu, kas vēlējušās atgūt kādreizējo slaidumu un sākušas jaunu dzīvi ar pirmdienu? Meklējušas diētas, izvēlējušās fitnesa klubus un to visu atlikušas? Esmu tāda ...
LASĪT