Balticovo BIO olas dēj vistas, kuras dzīvo bioloģiskajā saimniecībā "Vītagas" Straupes pagastā brīvos turēšanas apstākļos. Vistas tiek barotas ar bioloģisku barību, kuras sastāvā ir kvieši, kukurūza un saulespuķu sēklu rauši, un tieši šī barība nodrošina bioloģisko olu izcilo uzturvērtību un garšu!40

Straupes pagasta "Vītagās" saimnieko Nauris Vītols, kurš bioloģisko saimniecību sadarbība ar Balticovo uzsāka 2015.gadā. Šo divu gadu laikā ieguldīts ne mazums darba un pūļu, lai tagad ikvienam būtu ērti pieejams gards un uzturvielām bagāts produkts - svaigas, bioloģiskas vistu olas.

Šī izaicinošā un aizraujošā kopdarba rezultāts apliecina - bioloģisku produktu ražošana vairs nav tikai mazām saimniecībām pieejama darbības forma. Aizvien vairāk un vairāk cilvēku pievērš pastiprinātu uzmanību savam ikdienas uzturam un tā ietekmei uz veselību, tāpēc būtiski, lai augstvērtīgi produkti būtu pieejami plašam patērētāju lokam - ne tikai mazos tirdziņos, bet arī lielveikalos. Šobrīd Balticovo BIO vistu olas pieejamas jau divos lielveikalu tīklos - Stockmann un SKY, kurus tuvākajā nākotnē papildinās arī citi.